top of page

Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia.


Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i wyłącznie w bezpieczny sposób. Dzięki nim, stworzyliśmy najsilniejszy Apap, który jednocześnie jest tak bezpieczny, że może być stosowany nawet przez osoby cierpiące na chorobę wieńcową, nadciśnienie tętnicze i cukrzycę.


Apap Extra zwalcza nawet silne bóle: 

  • migreny, 
  • bóle głowy, 
  • bóle kostno-stawowe, 
  • bóle menstruacyjne, 
  • bóle mięśni, 
  • nerwobóle, 
  • bóle zębów 
  • oraz gorączkę w przebiegu przeziębienia i grypy.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

Apap Extra, 10 tabletek

€ 7,72Cena
Sztuk

    Jesteśmy dostępni od 09:00 do 17:00. ⏰📞 Zadzwoń: +31 6 57669999

    KvK:96515848 

    BTW:NL005217566B67  

    Leki Online                                                 

    E-mail:info@lekionline.nl

    • Facebook
    • Instagram
    • Twitter
    • Link
    62b1e77b56b6848f8bec9031.png
    Ideal-Logo.png
    png-clipart-logo-american-express-credit
    bottom of page