Informacje podstawowe Apap Przeziębienie Max, proszek do sporządzania roztworu doustnego, saszetki, 8 szt.
Apap Przeziębienie Max to produkt leczniczy stosowany do leczenia objawów przeziębienia i grypy. Apap Przeziębienie Max zawiera 3 substancje czynne: paracetamol, kofeinę i fenylefrynę. Składniki leku łagodzą ból i gorączkę, zmniejszają ilość wydzieliny z nosa a także zmniejszają obrzęk błony śluzowej nosa.
Skład Apap Przeziębienie Max, proszek do sporządzania roztworu doustnego, saszetki, 8 szt.
Substancjami czynnymi leku są: Paracetamolum, Coffeinum, Phenylephrini hydrochloridum.
1 saszetka zawiera substancje czynne: paracetamol (Paracetamolum) 1000 mg kofeina (Coffeinum) 50 mg fenylefryny chlorowodorek (Phenylephrini hydrochloridum ) 12,2 mg.
Substancje pomocnicze: sacharoza, sodu cytrynian, kwas cytrynowy, acesulfam potasowy (E950), aspartam (E951), żółcień chinolinowa (E104), aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, aromat cytrynowy 501.476 AP0504, aromat mentolowy 550469 TP0300, aromat mięty pieprzowej SC447995, żółcień pomarańczowa FCF (E110).
Działanie Apap Przeziębienie Max, proszek do sporządzania roztworu doustnego, saszetki, 8 szt.
Apap Przeziębienie Max zawiera trzy substancje czynne które działają przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, powodują zmniejszenie obrzęku błony śluzowej nosa i zatok przynosowych.
Wskazania Apap Przeziębienie Max, proszek do sporządzania roztworu doustnego, saszetki, 8 szt.
Apap Przeziębienie Max jest wskazany podczas leczenia objawowego przeziębienia i grypy, które przebiegają z: niedrożnością nosa i zatok, przekrwieniem i obrzękiem błony śluzowej nosa, uczuciem zatkanego nosa, nieżytem błony śluzowej nosa, bólem głowy, bólami związanymi z niedrożnością zatok oraz gorączka, uczuciem ogólnego rozbicia, zmęczenia.
top of page
€ 15,37Cena
bottom of page