Skład: 1 tabletka zawiera: 200mg ibuprofenu 325mg paracetamolu Wskazania: - bólach głowy, (wywołanych zapaleniem zatok przynosowych), - bólach zębów, - bólach pourazowych, - bolesnym miesiączkowaniu, - bólach po zabiegach chirurgicznych. Dawkowanie: Doustnie, po posiłku. Dorośli jednorazowo 1 lub 2 tabletki (w razie konieczności dawkę można powtarzać do trzech razy na dobę, nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę), dzieci powyżej 12 roku życia jednorazowo 1 tabletka ( w razie konieczności dawkę można powtórzyć do trzech razy na dobę, nie stosować więcej niż 3 tabletki na dobę). Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.
Metafen, 10 tabletek - .
€ 8,07Cena